DJ na svadbu

Svadobný DJ - Svadba DJ Poprad, Tatry

DJ na svadbu

Prečo ako dj na svadbu mňa? Mám za sebou odohraných veľa svadieb, to znamená množstvo svadobných skúseností :-), ak sa dá, preferujem pred svadbou osobné stretnutie, preberieme priebeh svadby, aby som vedel Vašu predstavu, aby sme spoločne pripravili Vašu svadobnú tancovačku :-). Samozrejme ak nieje možné sa stretnúť pred svadbou, vieme všetky detaily ohľadom dj na svadbu dohodnuť emailom. Moje recenzie svadobného dj-a si môžete pozrieť TU.

Moderovanie na svadbe

Samozrejmosťou svadobného dj na svadbe je aj moderovanie, nevtieravé a zrozumiteľné. Svadobný dj v plnej miere dokáže nahradiť starejšieho a zabezpečovať bezproblémový priebeh svadby. Ak sa rozhodnete pre svadobné hry ako, topánkový kvíz, svadobný kočiar, stoličkový tanec, samozrejme tieto aktivity na svadbe pripravím, odmoderujem. Ak nie, ja Vás nútiť nebudem.

Hudba na svadbu

Veľa krát prichádza email : čo a akú hudbu ako svadobný dj hrávate na svadbe… Je to Váš svadobný deň, preto sa na každej svadbe dokážem prispôsobiť svadobníkom, preto nieje presný plailist čo ako svadobný dj hrávam… Ale samozrejme je tu možnosť výberu skladieb ktoré chcete aby zazneli na svadbe, tzv. playlist. Ak viete aké skladby na svadbe nemusia zaznieť, je lepšie to dať vedieť vopred.

Osvetlenie na svadbu

V základnom balíku na svadbu je klasické dj osvetlenie parkétu. V rozšírenom balíku su použité led otočné rotačné hlavy. A v kompletnom balíku osvetlenia na svadbu je možnosť špeciálneho nasvietenia svadobnej miestnosti led technikou, pyrotechnické efekty, plazivý dym na svadbu… Cena balíkov sa odvíja od presne použitej techniky podľa miestnosti svadby.

DJ Technika

Na svadbe používam dj techniku renovovaných dj značiek ako pioneer, rcf, shure, a tým sa snažím zabezpečiť bezproblémový priebeh Vašej svadby. Okrem ozvučenia svadby ponúkam možnosť ozvučenia svadobného obradu, ľudovej muziky na svadbe, pyrotechniku, konfety, plazivý dym, videoprojekciu, ozvučenie ľudovej muziky…

Pôsobisko DJ

Ako svadobný dj pôsobím hlavne: Poprad, Tatry, Svit, Kežmarok, Liptovský Mikuláš, Spišská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Stará Ľubovňa… Okrem tzv. klasických svadieb, mám odohratých aj množstvo medzinárodných svadieb. /SVK-Talianska, Poľska,Anglicka,Nemecka,dokonca aj SVK-Nigérijská svadba…/

Ozvučovanie svadobného obradu

Ozvučenie svadobného obradu v prírode.

Dekoratívne nasvietenie

Osvetlenie priestorov

Ozvučenie kapely a spevákov

Ozvučenie kapely a spevákov